GÜNCEL

Cübbeli'den Mehmet Görmez'e hakaret

Tarih
01 Ağustos 2017
İzlenme
Kişi
 Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez emekliliğini talep eden dilekçesini sundu. Dün akşam yürürlüğe konulan dilekçe ile Görmez emekliye ayrıldı.

Görmez'in emekliliğinin ardından emekliliğin erken olduğu, yerine gelecek kimsenin kim olacağı gibi konular tartışılırken Cübbeli Ahmet Hoca lakabıyla tanınan Ahmet Mahmut Ünlü de, Twitter'dan verdiği mesajında Mehmet Görmez'e ağır eleştirilerde bulundu.

"BUNDAN TEHLİKELİSİ GELMEMİŞTİR..."

Ünlü, paylaşımında; "Diyanet'e bundan tehlikelisi gelmemiştir diye düşünüyorum. Rabbim, vatana millete bağlı ve Ehli Sünnete sadık hayırlı bir reis nasib eylesin." ifadelerini kullandı.

Cübbeli'den Mehmet Görmez'e hakaret 

YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

YORUMLAR

 • muhammet evet

  02 Ağustos 2017 17:38
  2 4
  cübbeli ahmet hoca islamın hizmetkarı olmuş büyük bir değer hakkında konuşup insanların nazarında da soru işaretleri bırakarak müthiş bir tefrikaya sebep oluyor Bir değeri Kazanmak çok zordur o değeri korumak ondan daha da zordur Cübbeli hoca bence yapmış olduğu bu manevi zarardan çok hızlı bir şekilde dönmeli Nefislerimizin esiri olarak söylenen sözlerle başkalarınıda zehirlersek ahiretteki hesabı ağır olur
 • abdullah kuloğlu

  02 Ağustos 2017 13:25
  4 2
  CÜBBELİ HOCAYI SEVERİM DİNLERİM AMA İNSANLAR MENFEATLERİ GEREĞİ NE ÇOK YAMULUYORLAR ŞAŞIYORUM. MEHMET GÖRMEZ TÜRKİYE İÇİN ÇOK BÜYÜK BİR DEĞERDİR.O CÜBBELİNİN MENKIBELERE DAYALI DİN ANLAYIŞINI BENİMSEMEDİ DİYE GÖRMEZE TAKIYOR.ALLHIM CÜBBELİ DE DAHİL HEPİMİZE İSTİKAMET VER. İSTİKAMET.
 • Kamil

  02 Ağustos 2017 12:17
  4 2
  Cübbeli biraz haya,biraz edep;Mehmet GÖRMEZ yurt içinde ve yurt dışında islam'a ve müslümanlara yaptığı hizmetlerle müsemma diyanetin başına getirilmiş en uygun başkanlardan biri ve sen onu eleştirme kendini eleştir.
 • BUSAYR

  02 Ağustos 2017 12:01
  1 1
  ALLAH ONUN YOLUNU AÇIK ETSİN
 • Hakan

  02 Ağustos 2017 11:09
  2 2
  Cubbeliye her konuda katılmam ama doğru demiş. İlahiyatta kaç tane Ateist Prof var? Bilseniz dudaklarınız uçuklar. Zekeriya Beyaza bile dokunmamıştır. Makamının Adamı, koltuğunu hiçbir zaman tehlikeye atmamıştır. Ortamın Fetvacısı.
 • kenan

  02 Ağustos 2017 09:54
  3 2
  Diyanet İşleri Başkanlığına şimdiye kadar bir çok insan getirildi. Ancak gözden geçirdiğimizde şu ana kadar en iyilerinden biride Mehmet GÖRMEZ hoca idi. İnşaallah daha iyileri gelir. Vesselam...
 • msz

  02 Ağustos 2017 09:39
  4 3
  Yorum yapan arkadaşlara soruyorum: hükümet adına numan kurtulmuş kutlu doğum haftası kaldırılacak dediğinde mehmet görmez ne yaptı? hemen istişare kurulunu topladı ve kutlu doğum haftasının ismini siyer haftası olarak değiştirdi ve devam edeceğini söyledi. hükümete rağmen bu kararı alan kişi sizce doğru kişi olabilir mi? bu arada kutlu doğumun bir fetö projesi olduğu ortaya çıkmıştı. hatırlatırım...
 • Ali

  02 Ağustos 2017 08:54
  3 7
  Mehmet Görmez diyaloğa hizmet eden birisiydi ve aklı karışık bir insandı sünnete yakın gibi ama uzaktı efendimizin doğum gününü bile fetöye göre ayarladı caner taslaman gibi arapça bilmeden din konusunda sadece mantıkla hareket eden felsefecilere yakındı sünnete uygun yaşayanlara uzak bir insandı
 • fuat kadıoğlu

  01 Ağustos 2017 21:34
  5 7
  Müslümanların zelil edilmesi için bilimum din düşmanlarıyla iş pişirmiş olan Mehmet Nuri Yılmaz görevden ayrıldığı zaman sevinmişmiydi bu yanmayan kefen tüccarı.İşte Allah Aklını kullanmayanları cübbeli gibileri vasıtasıyla pisliğe mahkum eder.
 • fuat kadıoğlu

  01 Ağustos 2017 21:27
  4 9
  İnsanda biraz utanma olur yahu ! Bu cübbe ve sakaldan müteşakkil zat o televizyon kanallarında anlattığı zırvaları ehli sünnete hizmet etmek için mi anlatıyor.Peygamber efendimizin mezarında hanımlarıyla münasebette bulunduğunu,sahabenin peygamberimizin sümüğünü üzerine sürüp.kanını ve idrarını içtiğini utanmadan anlatan bu adam,bu dediklerine sahip çıkacak bir hurafeci başkan mı bekliyor ?
 • Nuri Durak

  01 Ağustos 2017 19:44
  5 4
  Başkan emekli olurken hocasından nakille ne dedi? "İslam'da din adamı yoktur, dinin adamı vardır". Din adamı olduğunu sanan şarlatanlar elbette sayın Görmez'den rahatsız olacaklar.Kural işlerse, vatandaş uyanırsa, bacasız sanayileri çökecek.
 • ibrahim

  01 Ağustos 2017 19:35
  7 30
  hocam cok ayipoluyor ama temelsiz iftiralar senin basini yer varsaelinde belge savciya ver yoksa kessesini munafikligin anlami yoktur gozumde iki paralik oldun
 • Adalet ve Hak

  01 Ağustos 2017 18:10
  70 8
  Hoca ne dedigini iyi bilir durun bakalim bunun alrindan ne cikacak
 • hadsiz

  01 Ağustos 2017 18:05
  5 49
  konuş konuş cübbeli ne mal olduğunu insanlar bir kez daha görsün
 • hursit dilaver

  01 Ağustos 2017 17:25
  3 52
  cübbeli hocada da maalesef stockholm sendromu başlamış. yazıl oldu yahu.onu da mı ikna ettiler. elbet, bizim AKPlilerin duruşuna gevşekliğine bakarak da cübbeli akıllı. tayyip demesine ragmen YAHU BİR TURUNCU ELBİSE İÇİN ESKİ BAKAN YENİ, BAKANA TOP ATAR, BAŞBAKAN ABYE TOP ATAR. BU NE BE.TAYYİP BEY DEDİYSE BU OLMALI. ama 330 AKP mebus ise ortalıkta hiç yok. ve tık laf etmiyorlar. YARIN ŞEHİT AİLELERİNDEN OY İSTERKEN GÖRECEĞİM BEN SİZİ.
 • BASRİ

  01 Ağustos 2017 16:40
  7 62
  FETÖ SEVİNDİ BİRDE BU SEVİNDİ !!!!!!!!!!! EMRE USLUNUN MESAJIDA AYNI YERDEN BESLENIYORLAR
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Copyright © 2021 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;