SİYASET

Akparti Antalya Adayı Gülçin Özboz sahadaki durumu anlattı

Tarih
20 Haziran 2018
İzlenme
Kişi

Antalya AK PARTİ Konyaaltı teşkilatından milletvekilliği çalışmalarına uzanan yoğun bir maraton ve bu maratonun yorulmayan koşucusu Gülçin ÖZBOZ sahadaki son durumu özetledi.Konyaaltı kadın kollarında yapmış olduğu başarılı çalışmaları takım arkadaşları ile uyumlu hareketleri dikkatlerden kaçmayan Özboz,zor bölgelerde yapılan çalışmalar ve ziyaret edilen noktalarda kurduğu pozitif diyaloglarla mesajını vatandaşa iletebilmiş olmanın mutluluğunu yaşıyor Özboz duygularını şu cümlelerle ifade etti :  Antalya muhteşem Antalya coşkulu, yeni bir seçim atmosferi ve Cumhurbaşkanımız yine Antalya sokaklarında. Halkımız çifte bayram yapıyor, gururumuz bir kat daha artmak da. Benim için se çok farklı, eskiden kalabalıkların içerisinden seni BAŞKAN yapacağız diye tezahürat yapar, ellerim patlayana kadar alkışlardım. Bu gün ise BAŞKAN oluşuna şahit olmak için kürsüdeyim. Bu nasıl bir coşku, bu nasıl bir sevgi, nasıl bu kadar büyük bir aile olduk biz. Ya teşkilatın ak neferleri, gözlerinin içi gülüyordu, başkanlarıyla araların da küçük bir mesafe vardı, bir ara kürsüden inip içlerine karışmayı bile düşündüm. Zaman ne kadar hızlı akmıştı, dün teşkilatlarda mahalleleri oluştururken bu gün genel merkezimizin takdiri ve genel başkanımızın teveccühü ile meclis yolundayız. Bir taraftan da teşkilata verilen önemin de en büyük şahitleriyiz.  Ve bugün bir kez daha milletimizin şefkatli kollarındayız, yine aynı sevgiyle seçime, yani sandığa gitmekteyiz. Allah’ın izniyle milletimiz için iyi sonuçlar alacağız. Çünkü Türkiye büyüyecek, yükselecek, güçlenecek,  daha iyiye daha güzele erişecek.

 

Cumhurbaşkanın Antalya ziyaretinden sonra sahaya daha coşkulu inen Özboz,Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın motivasyonlarındaki etkiyi şöyle anlattı :  Büyük planları olan bir liderimiz var, dağ gibi arkasın da duran takım arkadaşları, ölümüne takip eden teşkilatları, uğrunda ölen 15 Temmuz şehitleri var, dahası ben varım yani her şeyimiz var bir eksiğimiz sen kaldın.

 

24 haziran yolunda son düzlükte vatandaşa seslenen Gülçin Özboz,Antalyalılara “Haydi, 24 Haziran da bizi yalnız bırakma sandığa gel oyunu ver, yarım kalmış işlerimizi beraber tamamlayalım. Geçmişin küllerinden doğan zümrüdü Anka kuşunu beraber havalandıralım, gel bu yürekli adamı BAŞKAN yapalım. “ diye seslendi.  


YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

Hiç yorum yapılmamış

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
ÖNE ÇIKANLAR Tümü
YAZARLAR

Copyright © 2018 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;