GÜNCEL

AK Parti'den Gül'e sert tepki

Tarih
08 Mayıs 2019
İzlenme
Kişi

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün YSK ile ilgili açıklamalarına en sert tepki AK Parti YSK Temsilcisi Recep Özel'den geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın “kardeşim” diyerek Gül'e Cumhurbaşkanlığı yolunu açtığını hatırlatan Recep Özel, Recep Tayyip Erdoğan size 'kardeşim' diyecek! Ve siz onu 'kuyuya' atmaya çalışanlarla beraber hareket edeceksiniz! çıkışında bulundu.

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün YSK kararını 367 kararına benzeten çıkışına en sert tepki Yüksek Seçim Kurulu AK Parti Temsilcisi Recep Özel'den geldi. Bu şarkı burada bitmez! Bu hikâyede çakallara yer yok! diyen Özel, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Abdullah Gül'e “kardeşim” sözleriyle Cumhurbaşkanlığı yolunu açmasını hatırlattı.

akparti recep özel ile ilgili görsel sonucuSONRA DÖNÜP MİLLETE NE DİYECEKSİNİZ?

Resmi twitter hesabından konuyla alakalı paylaşımda bulunan Özel, Gül'ün sözlerine karşılık, Recep Tayyip Erdoğan size 'kardeşim' diyecek! Ve siz onu 'kuyuya' atmaya çalışanlarla beraber hareket edeceksiniz! Sonra dönüp millete ne diyeceksiniz; 'Kardeşimizi çakal yedi, bu da gömleği' mi diyeceksiniz? Bu şarkı burada bitmez! Bu hikâyede çakallara yer yok! dedi.

GÜL, YSK'NIN KARARINI “367 KARARI” İLE BİR TUTMUŞTU

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün YSK ile ilgili açıklamalarına en sert tepki AK Parti YSK Temsilcisi Recep Özel'den geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ‘kardeşim' diyerek Gül'e Cumhurbaşkanlığı yolunu açtığını hatırlatan Recep Özel, Recep Tayyip Erdoğan size 'kardeşim' diyecek! Ve siz onu 'kuyuya' atmaya çalışanlarla beraber hareket edeceksiniz! çıkışında bulundu.

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, dün akşam saatlerinde resmi sosyal medya hesabından YSK'nın İstanbul kararıyla ilgili paylaşım yaparak, kararı Anayasa Mahkemesi'nin 2007'deki '367 Kararı' ile eş tutmuş, Yazık, bir arpa boyu yol alamamışız. İfadelerinde bulunmuştu. (Akşam)


YORUM YAPIN

Yorumlarınız editörlerimiz tarafından okunup onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

Hiç yorum yapılmamış

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
ÖNE ÇIKANLAR Tümü
YAZARLAR

Copyright © 2019 Sesli Makale - Tüm Hakları Saklıdır.

Rta Yazılım

; ;